Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Soutěž o nejlepší webové stránky v rámci Hasičských slavností

Zrušení dětské soutěže16. 6. 2010 v 19.07:23
~

Dnes malinko oddychověji: v rámci Hasičských slavností probíhá již třetí ročník soutěže „O NEJLEPŠÍ INTERNETOVÉ STRÁNKY SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ“. Nabízím odkazy na 10 webových prezentací sborů, které se dostaly do finále. O vítězi rozhodne porota na slavnostech. K soutěži jsou k dispozici propozice a vyhlášení finálové desítky.

Podle provedení některých prezentací je možné, že adresy k některým sborům jsem určil špatně. Sboru, kterému jsem určil nezdařilou prezentaci jiného sboru se omlouvám a prosím o správný odkaz do komentářů.

Doplněno 13. června 2010:
Byly zveřejněny výsledky soutěže. Aspoň, že první místo dopadlo dobře. Celkové pořadí je:

  1. SDH Topolany
  2. SDH Nové Město na Moravě
  3. SDH Třebotov
  4. SDH Dobroslavice
  5. SDH Suchý
  6. SDH Myslejovice
  7. SDH Blížkovice
  8. SDH Věžnice
  9. SDH Topol
  10. SDH Minice

Přidal Milan Pála v pátek 11. června 2010 ve 20.50:15.

Přidejte komentář k této aktualitě. Zatím 1 komentář. Sdílej na Facebooku

Zpět na začátek stránky ↑