Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Povodně 2013, základní a mateřská škola

Povodně 2013, humanitární pomoc6. 6. 2013 ve 14.41:31
~
Povodně 2013, úterý 4. června5. 6. 2013 v 10.43:53

FotkaAktuální informace se rodiče dětí dozví buď od paní ředitelky Špittové nebo na stránkách ZŠ a MŠ: http://www.zskresice.cz/

Ředitelka Lenka Špittová, zpráva z 18. 6.:

VYSVĚDČENÍ dostanou děti 21. 6. 2013 ve Špindlerově Mlýně. Ostatní si vysvědčení mohou vyzvednout od 24. 6. do 4. 7. 2013 ve škole v Křešicích do 7:00 do 15:00 hodin.

ODEVZDÁVÁNÍ UČEBNIC A ŽÁKOVSKÝCH KNÍŽEK od 24.6. do 4.7.2013 ve škole v Křešicích od 7:00 do 15:00 hodin. > >Školní rok končí k 21. 6. 2013

Aukce pro školu a školku

Dobrý den, ahoj včera byla spuštěna internetová aukce polymerové společnosti, kde se budou dražit šperky z fima a další dekorační předměty. Celý výtěžek této aukce půjde na ozdravné pobyty našich dětí (MŠ a ZŠ Křešice). Aukce potrvá týden tj. do příštího čtvrtka 20.6. Aukci částečně koordinuji já a paní Mgr. Lacinová z ltm. soudu. Aukce je také podporována Tomášem Němcem a Lenkou Špittovou.

Aukce probíhá na facebooku – www.facebook.com/aukcekresice

Děkuji moc za pomoc a zveřejnění. S pozdravem Bc. Kateřina Kodetová DiS.

LEVNÝ TÁBOR V ČERVENCI – TELNICE

Dobrý den,

Dovoluji si Vám nabídnout pomoc s ubytováním pro žáky Vaší školy, případně dalších děti z Vašeho okolí, postiženým povodní, ve všech volných termínech naší chaty do konce školního roku. Zároveň jsme zatím zablokovali příjem objednávek na červenec, abychom mohli tuto pomoc nabídnout postiženým obcím v tomto období. Kromě ubytování se stravováním 5 x denně, se pokusíme v případě zájmu zajistit sponzorování programu a výletů pro děti.

Omlouváme se, že nejsme schopni Vám celý pobyt sponzorovat, ale opravdu (asi jako většina firem v současné době) nejsme tak finančně silní. Udělali jsme revizi skutečných nákladů spojených s takovýmto pobytem a za ně Vám jej nabízíme.

Cena za dítě a den: školky 150 Kč, 1. stupeň 170 Kč, 2. stupeň 190 Kč

Věřím, že zajištěním bezpečného programu pro dítě, ubyde rodičům alespoň jedna starost při odstraňováním následků povodní. Možná, že by tato činnost mohla být alespoň částečně dotována z fondu na likvidaci škod po povodních.

Kapacita naší chaty je 29 lůžek.

S pozdravem P. Brichta st.

Chata u vleku, Zadní Telnice 44, 403 38 Telnice, email: chatauvleku@seznam.czhttp://www.chatauvleku-telnice.inpage.cz/

Ředitelka Lenka Špittová, zpráva z 8. 6.:

Aktuální informace jsou v přílohách ve spodní části stránky.

Ředitelka Lenka Špittová, zpráva z 6. 6.:

Od 10. 6. 2013 je zajištěn náhradní provoz ZŠ a MŠ:

10. – 21. 6. 2013 – „Škola v přírodě“ ve Špindlerově mlýně odjezd: 10. 6. v 9.00 hod. z návsi v Zahořanech strava zajištěna

s sebou: viz doporučený seznam věcí

příjezd: 21. 6. v 16.00 hod. na náves v Zahořanech

Platba: hotově 500,–Kč v den odjezdu

Na závěr ŠVP budou dětem rozdána vysvědčení a školní rok bude ukončen o týden dříve, tedy k 21. 6. 2013

10. – 28. 6. 2013 – bývalé Jiříkovy kasárna – Litoměřice (naproti Kauflandu)

Provozní doba: 5:30 – 16.00 hod.

Prosba na rodiče: Vzhledem k omezené kapacitě náhradního zařízení moc prosíme o zajištění hlídání některých z vašich dětí v rámci rodiny.

O provozu MŠ v Křešicích od 1. 7. 2013 Vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek. Doufáme, že po kontrole Okresní hygienické stanice bude brzy povolen řádný provoz naší MŠ v Křešicích.

Přerušení provozu během hlavních prázdnin: 15. 7. – 16. 8. 2013

Ředitelka Lenka Špittová, zpráva z 6. 6.:

Pokud máte dítě do 10 let z naší MŠ/ZŠ, můžete si na návsi v Zahořanech vyzvednout žádost o ošetřovné dítěte z důvodu uzavření školy pro vašeho zaměstnavatele.

Ředitelka Lenka Špittová, zpráva z 6. 6.:

Vážení rodiče, posílám přehled událostí na ZŠ a MŠ. Nemám přístup na internet, prosím posílejte dál, děkuji Lenka Špittová.

Ne, po (2. a 3. 6.): vyklízení ZŠ; út (4. 6.): vyklízení MŠ; st: přichází voda do ZŠ, hledání jiných prostor pro výuku, zřizování povodňového konta, vyzvednutí žádosti pro rodiče, jednání-náhradní prostory pro MŠ; čt: zařizování ŠVP pro děti ZŠ.

Další informace brzy pošlu, děkuji Lenka Špittová.

Ředitelka Lenka Špittová, zpráva z 6. 6.:

Vážení rodiče, moc na vás myslím. V pondělí, 10. 6. odjedeme s dětmi ZŠ na školu v přírodě (Mentaurov), cena 500 Kč. Ještě zavolám a vše upřesním.

Děkuji, Špittová, ředitelka ZŠ a MŠ

Informace od Andrey Švihelové pro rodiče dětí ze školy v Křešicích, 5. 6.:

Prosím o uveřejnění informace týkající se rodičů dětí, které chodí do škol a školek uzavřených z důvodu povodně. Rodiče těchto dětí mohou čerpat tzv. ošetřovné. V případě uzavření školy nebo školky získá rodič pro zaměstnavatele potvrzení o čerpání ošetřovného od pověřené osoby zařízení, které dítě navštěvuje. U křešické školy a školky vydá potvrzení ředitelka Mgr. Lenka Špittová. (Dnes jsem s ní telefonovala, má již potvrzení u sebe a jelikož mám informaci, že není internet, píši já, jsem teď u rodičů v Praze). Také jsem dnes mluvila se zaměstnankyní sociálního odboru města, která se bude podílet na přidělování dávek, vzkazuje Vám, že Vaše stránky mají vyčerpávající informace a velmi jim pomohou vámi pořizované fotky! Jen tak dále, myslím, že mnozí obyvatelé Křešic mohou fotky využít následně i jako důkaz pro pojišťovny!

Přidal Milan Pála ve čtvrtek 6. června 2013 v 7.59:05.

Přidejte komentář k této aktualitě. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Přiložené soubory k této aktualitě

planek-kudy-do-ms.doc, otevřít!
  • Velikost 748,5 KB, počet stáhnutí: 0
  • Přidáno v sobotu 8. června 2013 ve 12.33:36
informace_pro_rodice_o_dalsim_provozu_zs_a_ms.docx, otevřít!
  • Velikost 15,84 KB, počet stáhnutí: 0
  • Přidáno v sobotu 8. června 2013 ve 12.33:36

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑