Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Povodně 2013, informace firmy Schoeller

Povodně 2013, čtvrtek 6. června13. 6. 2013 v 8.42:04
~
Povodně 2013, středa 5. června7. 6. 2013 v 8.14:41

Souhrn informací pro pracovníky firmy Schoeller. Aktuální informace poskytuje firma Schoeller na oficiálních kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Ředitel Stanislav Kuře, středa 12. 6.:

Schoeller Křešice najel již na téměř plný výkon ve všech 3 směnách (doma zůstávají po nutnou dobu pouze pracovníci bezprostředně postižení povodní). Zaměstnanci nastupují standardně na své jednotlivé směny, při průjezdu obce zachovávají ale obezřetnost a respektují momentální složitou dopravní situaci.

Máme za sebou velmi náročný týden, provoz firmy jsme za pomoci obětavých zaměstnanců a členů SDH Křešice zachránili. Tedy i obec má velkou šanci překonat následky těchto snad posledních povodní a mně nezbývá než všem zúčastněným za jejich tvrdou práci a nasazení upřímně poděkovat!

Ředitel Stanislav Kuře, pondělí 10. 6., 8.33:

Dle včera v 19 hod obdržené informace od starosty musím změnit poslední stanovisko.

Tedy původně plánovaný rozjezd výroby noční směnou v neděli 9.6.13 ve 22.00 hod odpadá. Není v silách vedení firmy zajistit hromadnou kyvadlovou dopravu mezi závodem a hranicemi uzavřeného povodní zasaženého prostoru (momentálně přístupného ze dvou směrů). Zítra ráno, či odpoledne bude zcela jistě obec přístupná z více směrů a náš závod nemá k dispozici hlídané parkoviště, či několik parkovišť, mimo intravilán obce resp. uzavřeného prostoru.

Z tohoto důvodu odpadá i pondělní ranní směna (sm.B) a taktéž pondělní odpolední směna (sm.A).

Zatím není jasné, kdy bude alespoň natolik obnoven dopravní provoz, aby se naši zaměstnanci dostali bez problémů vlastními auty do zaměstnání. Pokud se situace resp. stanovisko krizového štábu změní, nastoupíme v nejbližší možné směně (není vyloučen nástup na noční směnu v pondělí ve 22.00 hod).

Vedení závodu chápe odpovědné pracovníky státní správy v obci a věří, že ještě v průběhu pondělka najdeme řešení.

Přidal Milan Pála v pondělí 10. června 2013 v 11.10:02.

Přidejte komentář k této aktualitě. Zatím 3 komentáře. Sdílej na Facebooku

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑