Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Povodně 2013, neděle 9. června

Povodně 2013, pondělí 10. června19. 6. 2013 v 9.35:43
~
Povodně 2013, sobota 8. června13. 6. 2013 v 15.41:55

Kontakt na obec a informace o stavu v obci

Pondělí, 10. června 2013

Doplněno 9. 6. 2013 ve 21.45

Fotky z pátku: https://www.facebook.com/media/set/?…

Doplněno 9. 6. 2013 ve 21.30

Reportáž o Zahořanech a stanovém městečku v dnešních Událostech na ČT: http://youtu.be/aMNLDC0jTPA

Otevřít toto video na Youtube.com.

Doplněno 9. 6. 2013 v 17.50

Dnes jsme měli milou možnost poděkovat našim dárcům z jižní Moravy. Obec Křenovice si vybrala Křešice jako cíl své pomoci pro obce zaplavené letošní povodní. Vstupné z dvou festivalů konaných tento víkend v Křenovicích bude společně se štědrým finančním darem od obce Křenovice poslán na náš transparentní protipovodňový ú­čet.

Navštívili jsme festival Pod Křenovskó Májó, kde nás přivítal starosta obce Křenovice pan Jaromír Konečný a senátor Ing. Ivo Bárek. Starostovi obce byl předán děkovný list a všem účastníkům festivalu vysloveno poděkování jménem obce Křešice i SDH Křešice.

Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka

Doplněno 9. 6. 2013 v 17.25

Informace pro zaměstnance firmy Schoeller: Pro dnešní nájezd výroby 9. 6. ve 22 hodin nastoupí směna C. Žádáme zaměstnance aby vyrazili dříve.

Příjezdová cesta do společnosti je buď mezi chmelnicemi ve směru od Polep nebo Roudnice (odbočka je u cedule jahody), u cedule Křešice odbočíte doleva po zpevněné cestě. Druhá vede okolo Pustaje, kdy za prvním domem v obci odbočíte vlevo směrem na Polepy a na konci obce se dáte po nezpevněné cestě doprava. (Tato varianta je vhodná pro cestu z Litoměřic, kdy přijedete do obce směrem od Encovan.) Obě přístupové cesty se spojují právě na zpevněné cestě, což je bývalá vlečka závodu. Vlečka vyúsťuje na konci Bezručovy ulice, kde se dáte vpravo a buď na první odbočce vlevo směrem na Pražskou nebo dozadu ke škole a od ní na Pražskou. Parkování je standardně na parkovišti firmy. (Odkaz na naplánovanou cestu směrem od Polep nebo Roudnice.)

Dnes ve 22 hodin se rozjíždí noční směna, pokračujeme v pondělí ráno 10. 6. ranní směnou (směna B) a dále odpolední směnou A. Zaměstnanci obdrží pro vstup do uzavřeného území na kontrolních stanovištích pásky.

V případě jakýchkoli změn podá ředitel závodu informace.

Doplněno 9. 6. 2013 v 10.00

Požadavek z humanitární pomoci: Prosíme, aby nám lidé, kteří nám chtějí pomoct, dovezli trvanlivé potraviny (paštiky, masové konzervy – párky, vepřové, luncheon meaty apod.), sušenky atd. Potřebujeme nasytit pracanty. Mnohokrát děkujeme.

Sobota, 8. června 2013

Přidal Milan Pála v úterý 18. června 2013 v 18.19:43.

Přidejte komentář k této aktualitě. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑