Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Zrušení plánované akce - Lampionový průvod od Mariánského kostela v Křešicích k Labi na multifunkční hřiště

V návaznosti na usnesení vlády č. 957 ze dne 30. září 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm.a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, pro řešení vzniklé krizové situace, rozhodla o přijetí krizových opatření, tímto ve smyslu ustanovení § 5 písm. b) až e) a § 6 odst. 1 písm.b) krizového zákona

ZAKAZUJE s účinností od 14. října 2020 jakékoliv akce s účastí přesahující ve stejný čas 6 osob, včetně akcí spolkových. Nařízení je platné do 3. listopadu 2020.

V této souvislosti se výbor SDH Křešice pro letošní rok rozhodl zcela zrušit kulturní akci – Lampionový průvod od Mariánského kostela v Křešicích k Labi na multifunkční hřiště, krerá se měla uskutečnit dne 24. 10. 2020.

Michal Mančal, starosta sboru.

Přidal Michal Mančal v sobotu 17. října 2020 v 8.29:30.

Přidejte komentář k této aktualitě. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Zpět na začátek stránky ↑