Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

III. ročník Hasičských slavností v Litoměřicích 2004

Tábor v Teplé17. 8. 2004
~
  • Datum: v pátek 4. června 2004 až v sobotu 5. června 2004

Hasičské slavnosti proběhly za účasti 155 vystavujících sborů s hasičskou technikou, včetně hasičů ze Slovenska a Maďarska.Výstaviště si přišlo prohlédnout na 10 tisíc návštěvníků a slavnostního nástupu se zúčastnilo přes 200 hasičských sborů, z toho 80 s čestným nebo historickým praporem. Hasičské slavnosti v Litoměřicích proběhly a pro všechny přítomné se staly nejvýznamnější oslavou 140. výročí založení prvního českého dobrovolného sboru. Díky společné lásce k historii a povolání, které je pro mnohé hasiče posláním, se Hasičské slavnosti v Litoměřicích stávají nezapomenutelnou tradicí, která své kořeny zapustila na prvním celorepublikovém srazu v roce 1998 a zároveň nejrozsáhlejší prezentací hasičského ducha pro českou veřejnost. (Převzato z hasici.az4u­.cz.)

Přidal Milan Pála v pondělí 3. listopadu 2008 ve 22.24:16.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑