Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Výmalba hasičárny

Trénink žen30. 8. 2009 v 10.00
~
Ukázka činnosti mládeže29. 8. 2009 v 15.00
  • Datum: v neděli 30. srpna 2009 až ve čtvrtek 10. září 2009

Naposledy byla klubovna vymalována po povodni 2002 a už to bylo celkem vidět. Zároveň jsme očekávali velkou návštěvu při předávání nové cisterny. Nová výmalba přišla tedy vhod.

Příprava – den první

Fotka Všechno začalo v neděli odpoledne po tréninku. Zrovna v tu samou chvíli přišel pan Zavázal opravit nohu o přívěsu. V pondělí měl Mirek přivést barvy a předání nové cisterny mělo proběhnout v pátek, času tedy bylo tak akorát.

První nátěr – den druhý

Klubovna byla plná věcí, hlavně poháry a police musely přijít pryč. Také televizi, ostatní nábytek a světla ze stěn jsme odklidili. Občas jsme našli i něco zajímavého. Třeba funkční model haisčské stříkačky nebo ještěrku. Kde ta se v klubovně asi vzala?

V pondělí přišli kluci a provedli první nátěr. VojtaVaškem natírali, Milan poopravil všechny díry a vyměnil háčky na nástěnky, Lukáš se mezitím nějak nachomýtl v hasičárně a ponatíral hůře dostupné plochy – pro nás tedy, při jeho výšce to byla brnkačka :-)

Druhý nátěr – den třetí

Přes noc barva krásně zaschla a Milan udělal druhý nátěr. Zároveň proběhlo odtravnění dlažby na dvoře.

Zařizování a úklid – den čtvrtý

FotkaDo čtvrtka jsme nechali barvu vyzrát. Odpoledne jsme ale dokončili zbytek. Milan obmaloval vypínače, Vašek s Tomem vytřeli podlahu. Všechno jsme vrátili, jak bylo, pouze nad jedním světlem přibyla historická plaketa. Večer přišel i Michal a s Klárou utřeli z dlaždiček bílou barvu z prvního malování.

O tom, že se nám to povedlo nás při předávání auta přesvědčil i litoměřický starosta Chlupáč, kterému se klubovna moc líbila.

50.524414.2152

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Čížková Klára, Gregor Vojtěch, Kébrt Lukáš, Mančal Michal, Ottová Tereza, Pála Milan, Pelhřimovský Tomáš, Řezníčková Miluše a Zavázalová Nikola.

Tato činnost se týká především družstev Muži a Ženy.

Přidal Milan Pála ve čtvrtek 1. dubna 2010 ve 14.28:23.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 2 komentáře. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Videa k této činnosti

Otevřít toto video na Youtube.com.

Zpět na začátek stránky ↑