Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Slavnostní předání vozidla CAS 25 Škoda 706 RTHP od SDH Litoměřice

Trénink veteránů4. 9. 2009 v 16.00
~
  • Datum: v pátek 4. září 2009 v 10.00 až 12.00

Již před několika lety na výroční valné hromadě zazněly od pana Brzáka z HZS Litoměřice první informace o možnosti získat novou cisternovou stříkačku (CAS). Na letošní valné hromadě to bylo již víceméně jasné, protože SDH Litoměřice měla získat úplně nové vozidlo MAN TGM 13.280 4×4 (fotografie z předání).

V létě se tak stalo a jejich dosavadní CAS 25 Škoda 706 RTHP putovala, po dohodě se zastupiteli města Litoměřice a naší obcí, k nám do sboru. Ačkoli typově stejné vozidlo v naší výbavě máme, je toto vozidlo pro naši jednotku velkým přínosem. V nedávné době prošlo velkou renovací, která zahrnovala kromě oprav motoru a dalších mechanickým částí i úpravu kapoty. Vozidlo nám přivezl za SDH Litoměřice velitel JSDH Litoměřice Martin Šimek. Za město Litoměřice přijeli místostarosta Litoměřic Jaroslav Tvrdík a starosta Mgr. Ladislav Chlupáč, který společně se starostkou z Křešic paní Ludmilou Juříkovou podepsali „Zápis o předání“. Klíče od našeho nového vozidla převzal velitel JSDHO Křešice a zástupce starosty SDH Křešice Miroslav Mrva. Předání se za tisk zúčastnil i šéfredaktor Litoměřického deníku Ivo Chrástecký.

Po samotném předání a přípitku se oficiálně převedlo nové auto do naší obce. Poté proběhl raut a křtění vozidla, které dostalo jméno Matěj. Všem zúčastněným stranám, městu Litoměřice, SDH Litoměřice i naší obci mnohokrát děkujeme!

V nejbližší době proběhne přendání výbavy z dosavadního vozidla do nového, označení symboly sboru a připravení pro možnost výjezdu. Staré vozidlo se u nás přes zimu neohřeje a poputuje dál.

50.524314.2156

Přidal Milan Pála v sobotu 5. září 2009 v 19.00:50.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑