Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Výměna pneumatik na vozidlech CAS

  • Datum: v sobotu 17. října 2009 v 9.00 až 11.00

V sobotu dopoledne proběhla akce „kulový blesk“. Díky plné sesynchronizo­vanosti a souběžné práci došlo během hodiny a půl k výměně všech pneumatik na vozidlech CAS, které patří pod výjezdové jednotky obce Křešice. Gumy z naší původní cisterny přišly na cisternu ze Zahořan a ty potom na naši starou cisternu. Sice trochu mrholilo, ale chlapům od nás i ze Zahořan šla práce od ruky. Kromě toho proběhla i výměna pneumatik na vozidle VW Transporter na zimní a ve všech vozidlech byl zkontrolován fridex v odstřikovačích.

50.524314.2153

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Bér Radovan, Černý Vladimír, Hensch František a Mrva Miroslav.

Přidal Milan Pála v pátek 16. října 2009 v 9.25:29.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑