Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Čištění studny

  • Datum: v sobotu 14. listopadu 2009 v 10.00 až 15.00

Dnešní teplou sobotu jsme využili pracovně. Byli jsme požádáni o vyčištění studny v Bezručově ulici. Posbírali jsme v hasičárně všechny potřebné nástroje a materiál a vyrazili jsme na pomoc. Docela nás pozlobila elektřina, kvůli které jsme celou akci málem nedokončili. Ale když už jsme měli všechno připravené, řekli jsme si, že by byla škoda to zase uklízet a poradili jsme si použitím elektrocentrály. Do akce se musel zapojit i Míra, který ji pomohl z hasičárny vyndat a zase uklidit. Bylo vidět, že studna byla nějaký ten pátek nepoužívaná, ale po celém procesu tekla opět křišťálově čistá voda.

Tereza s Nikolou mezitím pohrabali spadané listí na dráze, aby se travičce hezky rostlo :-)

50.520514.2216

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Mančal Michal, Mrva Miroslav, Ottová Tereza, Pála Milan, Pelhřimovský Tomáš a Zavázalová Nikola.

Přidal Milan Pála v sobotu 14. listopadu 2009 v 19.15:36.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 1 komentář. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑