Čištění studny

• Datum: v sobotu 14. listopadu 2009 v 10.00 až 15.00

Dnešní teplou sobotu jsme využili pracovně. Byli jsme požádáni o vyčištění studny v Bezručově ulici. Posbírali jsme v hasičárně všechny potřebné nástroje a materiál a vyrazili jsme na pomoc. Docela nás pozlobila elektřina, kvůli které jsme celou akci málem nedokončili. Ale když už jsme měli všechno připravené, řekli jsme si, že by byla škoda to zase uklízet a poradili jsme si použitím elektrocentrály. Do akce se musel zapojit i Míra, který ji pomohl z hasičárny vyndat a zase uklidit. Bylo vidět, že studna byla nějaký ten pátek nepoužívaná, ale po celém procesu tekla opět křišťálově čistá voda.

Tereza s Nikolou mezitím pohrabali spadané listí na dráze, aby se travičce hezky rostlo :-)

50.520514.2216

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Fejfarová Nikola, Mančal Michal, Mrva Miroslav, Ottová Tereza, Pála Milan a Pelhřimovský Tomáš.

Přidal Milan Pála v sobotu 14. listopadu 2009 v 19.15:36.