Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Hasičské lyžování aneb co si jet zalyžovat?

  • Datum: v sobotu 23. ledna 2010 v 10.00 až 16.00

Zima je konečně tu a bylo by fajn ji společně využít. Co byste řekli návrhu strávit odpoledne sjezdovým lyžováním (nebo snowboardem)? Předpokládaný termín by byl sobota 23. ledna 2010, lokalita Telnice (http://www.ski-telnice.cz/, vzdálenost 50 km). Na věku nezáleží, na počtu přihlášených také ne. Doprava zřejmě po vlastní ose.

Co křešičtí hasiči, jeli byste? Ozvěte se v komentářích pod článkem. Hasičským družbám spřátelených jednotek se nebráníme.

Jak s odjezdem?

Sraz v deset hodin u hasičárny. Počítáme s těmito lidmy, že se vejdou do aut:

  • Lukáš, Kristýna, Michal, Martin, Milan T.
  • Mirek, Bára, Milan, Tereza, Nikola
  • Vašek, Karina, Tereza, Martin

A jak to dopadlo?

No dobře. Nejeli jsme jen my, ale i další hasiči a rodiní příslušníci. Na místě už byli hrobečtí. Dali jsme odpolední lyžování, sice nesvítilo slunko, ale úplně nejhůř nebylo. Jen zima kolem –8 °C a občas vítr.

50.734513.9226

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Bradová Kristýna, Kébrt Lukáš, Malý Martin, Mančal Michal, Mrva Miroslav, Mrvová Bára, Opava Václav, Opavová Karina, Ottová Tereza, Pála Milan, Truchlý Milan a Zavázalová Nikola.

Přidal Milan Pála v pátek 8. ledna 2010 ve 22.07:17.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 12 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑