Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Vyklízení trafiky

Darování krve2. 6. 2010 v 7.00
~
Trénink dětí27. 5. 2010 v 16.00
  • Datum: v sobotu 29. května 2010 v 9.30 až 11.30

Nejdřív o čem je řeč: před nějakým časem jsme získali starou trafiku. Materiál na sport jsme u dráhy ukládali k panu Vojířovi na předzahrádku. Se stavbou protipovodňové zdi o ni přišel a mi musíme tahat terče i káď z hasičárny. Základnu jsme nakonec nechali opřenou o plot u stavby. Proto by bylo fajn mít u Labe nějakou boudu, do které bychom všechen materiál uložili. A na to by měla sloužit ona zmiňovaná trafika.

Dnes jsme si na ni udělali první brigádu. Trafika je ale hrozný vrak. Sice stojí pohromadě, ale veškerý interiér je shnilý a plesnivý. Z dřevotřísky v podlaze je hlína (našli jsme v ní žížalu a houbu). Zdi jsou rezaté, konstrukce taktéž. Začali jsme tedy s obložením vnitřních stěn. Všechno přišlo vytrhat. Elektroinstalaci jsme odnesli v celku, zateplení stěn jsme taky zatím nechali. V další fázi nás čeká zbroušení rzi a staré barvy a nový nátěr.

50.521514.2149

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Mančal Michal, Pála Milan a Truchlý Milan.

Přidal Milan Pála v sobotu 29. května 2010 ve 12.07:21.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑