Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Pracovní první pátek v měsíci

Natírání plotu5. 9. 2010 ve 14.00
~
Darování krve1. 9. 2010 v 7.00
  • Datum: v pátek 3. září 2010 v 17.00 až 19.00

Na práci v hasičárně se dnes moc členů nesešlo, nicméně několik pracovitých členů přišlo a zvládli jsme vše, co jsme si předsevzali.

Již od minule bylo v plánu vyměnit oleje ve všech výjezdových čerpadlech za jeden stejný. Doposud systém ve výměně chyběl. Všechna kalová a plovoucí čerpadla jsou nyní připravena na další provoz. Výměny se chopil pan Linhart a pan Mrva. Tereza s Míšou obnovili značení na všech čerpadlech podle nových šablon, které jsme si pořídili na plánovanou inventuru materiálu.

Děvčata natřela plaňky z brány a branky a potrénovaly základnu na zítřejší závody. Ještě dopoledne Milan podruhé natřel vrata na sportovní garáži. Nyní zbývají pouze vrata na výjezdových garážích. Stejně tak dokončil úpravu kabeláže v garáži.

Vašek, mimo jiné, zalepil děravý člun a poklidil pořádnou hromadu pláštěnek z klubovny. S Milanem ještě uklidili pod cisternou v garáži, ze které popadalo bláto z minulého víkendu, kdy byla cisterna na dětském dnu v Býčkovicích.

50.524314.2153

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Linhart Václav, Mrva Miroslav, Opava Václav, Ottová Tereza, Pála Milan, Pelhřimovský Tomáš, Řezníčková Miluše a Táboříková Zuzana.

Přidal Milan Pála v pátek 3. září 2010 ve 20.39:33.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 1 komentář. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑