Dopolední brigáda v hasičárně

• Datum: v sobotu 25. září 2010 v 9.30 až 12.30

Čekali jsme na dnešní dopoledne sice lepší počasí, ale i tak jsme odvedli notný kus práce.

Jedním z bodů programu bylo zbavit travnatou plochu za hasičárnou starých kořenů od pokácených stromů. Děti zde každý týden trénují a mohlo by se stát, že by o ně mohly zakopnout. Stejně tak se kolem nich špatně sekala tráva. Menší kmen byl pořádně ztrouchnivělý a stačilo ho pouze uvolnit od kořenů. Hrubší kmen držel pořádně, na něj jsme použili hrubou sílu a bezmála hodinu ho rubali sekerou.

Nejen od kmenů, ale i od starých lednic jsme naší hasičárně pomohli. Jedna taková čekala na svoz nebezpečných odpadů za garážemi. Ten nastal také dnes, a tak jsme ji společně se starými počítači z půdy a vyjetými oleji odvezli k recyklaci.

Klára s Terezou a Zuzkou mezitím pozametaly dvůr a důkladně vycídily a uklidily celou klubovnu i se sociálkami.

50.524314.2153

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Čížková Klára, Mančal Michal, Ottová Tereza, Pála Milan a Táboříková Zuzana.

Přidal Milan Pála v sobotu 25. září 2010 v 16.34:16.