Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Hlídání protipovodňových zdí a monitoring stavu

  • Datum: v sobotu 15. ledna 2011 v 16.00 až v neděli 16. ledna 2011 v 6.00

Po dohodě velitele JSDHO a krizového štábu obce, vyhlásil velitel výjezd jednotky na KOPIS Ústí n/L v činnosti technická pomoc-monitoring toku. Vzhledem k tomu, že jsme postavili úsek protipovodňového hrazení a skoro celé hrazení je z hliníku, musí se ve dne noci hlídat před zloději. Od jeho postavení až do rána, kdy s hlídáním vypomohla obecní policie, jsme drželi hlídky a zároveň prováděli monitoring toku. Tento výjezd pokračuje do dalšího dne, kdy jednotka bude opět v nočních hodinách provádět monitoring toku a prevenci před krádeží hrazení.

50.5114.2261

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Horký Miroslav, Kébrt Lukáš, Malý Martin, Mančal Michal, Opava Václav, Pála Milan, Plíhal Jiří a Šmidt Václav.

Přidal Milan Pála v neděli 16. ledna 2011 v 10.18:17.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑