Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Květnový výlet

  • Datum: ve středu 8. května 2013 v 9.00 až 17.00

Letošní květnový výlet se konal do Pekla. Vyjíždělo se vlakem z Ploskovic do Zahrádek, kde se vystoupilo a již po pěší stezce se pokračovalo do Pekla směr nádraží Česká Lípa, což byl náš cílový bod. Cestou jsme soutěžili a poznávali krásy přírody, zastavili se ve skalách, kde jsme si opekli buřtíky na námi rozdělaném ohni, chviličku poseděli a děti si zahrály na horolezce a lezly po skalách. Toto bylo pro ně tou nejzábavnější částí dne :-). Pak jsme pokračovali do České Lípy na vlak a hurá zpět do Ploskovic, kde jsme zakončili náš výlet společnou fotkou :-).

50.652114.5124

Přidal Milan Pála v úterý 19. března 2013 v 18.20:50, upraveno: 24. 8. 2013.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑