Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Hasičská brigáda u Labe

~
Velikonoční jarmark22. 3. 2014 ve 13.00
  • Datum: v sobotu 29. března 2014 v 9.00

Dnes se konala první hasičská brigáda na obnovu tréninkové a závodní dráhy u Labe po povodních v červnu 2013. Ačkoli byla akce svolána celkem na rychlo, sešlo se nás dost. Děkujeme všem členům, kteří se této akce zúčastnili a přispěli tak svou prací k obnově dráhy, která slouží zejména dětem na tréninky, ale i pro konání akcí pro veřejnost, jako je například dětský den, rozloučení s prázdninami a další. Také děkujeme panu Štěrbovi za pomoc s technikou. Brigády se budou konat častěji, proto děkujeme předem všem, kteří se budou moci zúčastnit.

50.520914.216

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Čížková Klára, Hensch František, Hlavička Jiří, Krejčí Pavel, Kühnová Václava, Mančal Michal, Mrva Miroslav, Mrvová Renata, Musiňski Lukáš, Nováková Lenka, Opava Václav, Opavová Karina, Řezníčková Miluše, Sibera Radek, Šmejkal Radek, Šmejkalová Pavla a Zavázalová Nikola.

Přidala Václava Kühnová v sobotu 29. března 2014 ve 22.47:53, upraveno: 5. 4. 2014.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑