Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Hasičská brigáda u Labe

  • Datum: v sobotu 5. dubna 2014

Dnes se konala druhá brigáda úpravy tréninkového hřiště u Labe. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Další brigáda se bude konat příští sobotu 12.4. od 9:00 do cca 12:00. Předem děkujeme zejména pánské části sboru za pomoc při pokládání dlaždic a finální úpravě startovní plochy a základny. Dámy jsou samozřejmě také vítané a pokud někdo upeče nějakou bábovku či buchtu, zaručuji vděčné strávníky :-).

50.52114.2158

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Hensch František, Hlavička Jiří, Kostnerová Jana, Kühnová Václava, Mančal Michal, Mrva Miroslav, Mrvová Renata, Opava Václav, Opava Václav, Opavová Karina, Siberová Jaroslava a Šmejkalová Pavla.

Přidala Václava Kühnová v sobotu 5. dubna 2014 v 17.59:22, upraveno: 5. 4. 2014.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑