Hasičská brigáda u Labe

Kino ve 3D14. 4. 2014 v 17.00
  • Datum: v sobotu 12. dubna 2014 v 9.00 až 17.00

V sobotu proběhla další hasičská brigáda u Labe, mysleli jsme si, že poslední, ale vzhledem k malé účasti brigádníků, bude muset být ještě jedna. Velké poděkování patří všem, kteří se zúčastnili a opravdu si mákli, protože tentokrát jsme tam byli od 9 do 17 hod, aby se celá starovací plocha 160m zámkovky položila. Renče děkujeme za občerstvení :-) a to nejen bábovku, ale i řížky a párky, které přivezla z domova, jelikož se brigáda opravdu dost protáhla. Jen si myslím, je velká škoda, že si spousta lidí neuvědomuje, že to vše děláme hlavně pro naše děti, ale i to, že plocha bude sloužit k mnoha dalším účelům pro veřejnost. No tak třeba někdy jindy.

50.52114.2156

Přidala Václava Kühnová v neděli 13. dubna 2014 v 11.43:39, upraveno: 13. 4. 2014.