Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Hasičská brigáda u Labe

Kino ve 3D14. 4. 2014 v 17.00
~
  • Datum: v sobotu 12. dubna 2014 v 9.00 až 17.00

V sobotu proběhla další hasičská brigáda u Labe, mysleli jsme si, že poslední, ale vzhledem k malé účasti brigádníků, bude muset být ještě jedna. Velké poděkování patří všem, kteří se zúčastnili a opravdu si mákli, protože tentokrát jsme tam byli od 9 do 17 hod, aby se celá starovací plocha 160m zámkovky položila. Renče děkujeme za občerstvení :-) a to nejen bábovku, ale i řížky a párky, které přivezla z domova, jelikož se brigáda opravdu dost protáhla. Jen si myslím, je velká škoda, že si spousta lidí neuvědomuje, že to vše děláme hlavně pro naše děti, ale i to, že plocha bude sloužit k mnoha dalším účelům pro veřejnost. No tak třeba někdy jindy.

50.52114.2156

Přidala Václava Kühnová v neděli 13. dubna 2014 ve 12.43:39, upraveno: 13. 4. 2014.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑