Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Vyhlášení výskedků Krušnohorské ligy 2014

~
Propouštění letního času25. 10. 2014 v 18.30
  • Datum: v sobotu 1. listopadu 2014 v 19.00

Dne 1.11.2014 ve Slavětíně proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků Krušnohorské ligy. Naše děvčata se umístila na krásném 3. místě, ale nejen to, také v soutěži o nejsympatičtější tým děvčat KL se umístila na 2. místě a to o jeden jediný hlas. A v soutěži Miss Krušnohorské ligy, kterou volili výhradně pánové, se na 1. místě umístila Nikola :-). Takže si myslím, že jejich úspěchy jsou nemalé a budememe se těšit na další ročník a věřit, že to bude tentokrát minimálně zlatáááá :-). A jen pro představu pár foteček, jak to dámám náramě slušelo :-).

Tato činnost se týká především družstva Ženy.

Přidala Václava Kühnová v sobotu 1. listopadu 2014 ve 23.31:09, upraveno: 3. 11. 2014.

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑