Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Cvičení HZS ČR - záchrana tonoucího na zamrzlé vodní hladině

  • Datum: v úterý 10. února 2015 až 0.00

Náš sbor má ve svých řadách 3 příslušníky HZS ČR. Prvním členem je Ing. David Ďuriš, který působí na stanici v Litoměřicích na pozici vedoucí oddělení IZS a služeb. Druhým členem je Mgr. Lukáš Kébrt, který slouží též na stanici v Litoměřicích a plní funkci velitele stanice ÚO Litoměřice. A třetím členem je Václav Opava ml., který působí na stanici ve Štětí a plní funkci hasič-strojník. Členové Lukáš a Václav působí i v naší JSDHO, kde předávají našim členům získané zkušenosti. My vám teď přinášíme ukázku z nácviku záchrany tonoucího na zamrzlé vodní hladině, kde můžete vidět Václava Opavu ml., jak sbírá zkušenosti.

Fotogalerii litoměřického deníku můžete shlédnout zde. http://litomericky.denik.cz/…0150210.html

Této činnosti se zúčastnil tento člen: Opava Václav.

Přidal Michal Mančal v úterý 17. února 2015 ve 20.50:42, upraveno: 24. 2. 2015.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka

Zpět na začátek stránky ↑