Zasedání starostů okresu Litoměřice

• Datum: v sobotu 14. března 2015 v 9.00 až 15.00

Na 14. březen naplánovalo OSH Litoměřice jarní zasedání starostů sboru dobrovolných hasičů okresu Litoměřice. Na programu byla kromě standardních záležitostí volba výkonných orgánů OSH Litoměřice s mandátem 2015–2020. SDH Křešice měl dosud svého zástupce Lukáše Kébrta v odvětví OORM (okresní odborné rady mládeže) a OORP (okresní odborné rady prevence), kde zastával funkci člena rady. Lukáš se pro období 2015–2020 rozhodl kandidovat na člena rady OORM a OORP. Obě funkce na sjezdu starostů jednomyslně obhájil. Lukášovi samozřejmě patří gratulace ke zvolení do funkcí v orgánech OSH Litoměřice a SDH Křešice tímto pevně věří, že Lukáš bude přínosem pro OSH Litoměřice po celé funkční období. Zasedání se zúčastnil i můj kolega, starosta SDH Zahořany.

Této činnosti se zúčastnil tento člen: Mančal Michal.

Přidal Michal Mančal v neděli 29. března 2015 ve 22.30:24, upraveno: 17. 5. 2015.