Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Požár automobilu - Křešice, Malá Náves

  • Datum: v sobotu 11. února 2017 v 6.45 až 8.45

Dne 11. února v 6:46 nám byl vyhlášen výjezd k požáru osobního automobilu na Malé Návsi v Křešicích. Na místo události vyjela dvě vozidla naší jednotky – CAS 25 RTHP A VW T4. Po našem příjezdu na místě již zasahovala jednotka HZS ÚO Litoměřice, která požár po několika minutách lokalizovala. Událost se obešla bez zranění. Naše jednotka zůstala na místě události za účelem dohledu do 8:20, poté se vrátila zpět na základnu.

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Hensch František, Mančal Michal, Mrva Miroslav, Mrvová Renata, Musiňski Lukáš, Sibera Radek a Šmidt Václav.

Přidal Michal Mančal v sobotu 11. února 2017 ve 23.40:18.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑