Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Technická pomoc, likvidace následků silného větru

  • Datum: v neděli 10. března 2019 v 18.50 až v pondělí 11. března 2019 v 1.00

Dne 10. března v 18:50 byl JSDHO Křešice vyhlášen výjezd k odstranění napadaných větví ze stromů na silnici č. II/261 v k.ú. Nučnice, obec Křešice. Na místo události vyjela dvě vozidla naší jednotky – CAS 25 RTHP a Ford Transit. Jednotka provedla zajištění místa události, rozřezání větví stromů, jejich umístění mimo komunikaci a samotný úklid komunikace. Zásah byl na místě ukončen v 19:45.

Dále v týž den 10. března ve 23:44 byl JSDHO Křešice vyhlášen II. výjezd k odstranění napadaných větví ze stromů na silnici č. II/261 a dále na návsi v k.ú. Nučnice, obec Křešice. Na místo události vyjelo jedno vozidlo naší jednotky – CAS 25 RTHP. Jednotka provedla zajištění místa události, rozřezání větví stromů, jejich umístění mimo komunikaci a následně samotný úklid komunikace. Poté se přesunula na likvidaci spadlé větve na návsi v Nučnicích. Při pádu větve došlo k poškození dřevěné informační tabule. Jednotka provedla rozřezání větví, jejich umístění mimo komunikaci a následně úklid komunikace. Zásah byl na místě ukončen 11. března v 01:00.

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Kébrt Lukáš, Mančal Michal, Opava Václav a Sibera Radek.

Přidal Michal Mančal v pátek 12. dubna 2019 v 19.13:32, upraveno: 12. 4. 2019.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Zpět na začátek stránky ↑