Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Požár přívěsu, kůlny a přilehlého travnatého porostu v chatové oblasti pod vrchem Křemín

  • Datum: v pátek 5. července 2019 ve 14.00 až 15.00

Dne 5. července ve 14:00 byl JSDHO Křešice vyhlášen výjezd k požáru přívěsu, kůlny a přilehlého travnatého porostu v chatové oblasti pod vrchem Křemín v k.ú. Křešice u Litoměřic, obec Křešice. Na místo události vyjelo jedno vozidlo naší jednotky – CAS 25 RTHP. Jednotka na místě prováděla doplňování vody do vozidla jednotce HZS ÚO LTM, dále uzavření přívodu vodovodní sítě k nemovitosti z důvodu zahoření plast. potrubí v kůlně a asistenci jednotce HZS ÚO LTM při samotném hašení vysokotlakem. Zásah byl na místě ukončen v 15:01.

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Hensch František, Libjak Martin, Mančal Michal, Musiňski Lukáš, Opava Václav a Sibera Radek.

Přidal Michal Mančal v neděli 22. září 2019 v 11.14:51, upraveno: 22. 9. 2019.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Zpět na začátek stránky ↑