Kontakt na nás

+420 777 688 939

Jak se k nám dostanete?

Vlakem

V naší obci je zatávka trati Lysá nad Labem – Ústí nad labem. Když vystoupíte z vlaku a dojdete 10 m k silnici, jděte doprava po chodníku a po 200 metrech dojdete k hasičárně.

Autem po dálnici D8

Ve směru od Prahy sjeďte na exitu 29 Roudnice nad Labem a jeďte směrem na Roudnici nad Labem a poté na Litoměřice. V Křešicích odbočte za kostelem doprava směrem na Zahořany. Hasičárna je po 200 metrech vlevo naproti odbočce na Encovany.

Ve směru od Teplic sjeďte na exitu 45 Lovosice-východ a jeďte směrem na Litoměřice. Z Litoměřic jeďte směrem na Roudnici nad Labem, popř. Křešice. V křešicích odbočte doleva směrem na Zahořany. Hasičárna je po 200 metrech vlevo naproti odbočce na Encovany.

Autem po silnici

Ze všech směrů je nejlepší jet směrem na Litoměřice a poté na Roudnici nad Labem, popř. Křešice.

Od Úštěka (z České Lípy, Mladé Boleslavi přes Zahrádky) se dá sjet v obci Horní Řepčice doleva směrem na Zahořany a Křešice.

Na kole

Křešice leží na řece Labi, tudíž je okolí pro cyklisty jako dělané. Z Ústí nad Labem vede přes Litoměřice cyklostezka přes naši obec až do Roudnice nad Labem.

Lodí

Řeka je od Hasičárny 400 metrů daleko, není problém tedy se k nám dostat ani touto cestou.

Letadlem

I touto cestou je k nám cesta lehká. Velké letiště se nachází v Roudnici nad Labem, druhé menší v Třebouticích.