Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Zlín - Mistrovství republiky dorostu

Předonín, Letní pohár14. 7. 2007 v 10.00
~
Straškov - Krušnohorská liga1. 7. 2007 v 9.00
 • Místo konání závodů: Zlín
 • Datum konání: v sobotu 7. července 2007 ve 13.00 až v neděli 8. července 2007 v 17.00
 • Typ terčů: nástřikové

Přijeli jsme, stejně jako ostatní družstva, v pátek. Složení Vašek Šmidt, Jarda Hranička, Jirka Pojezný, Míša Mančal, Honza Bárta, Martin Libjak z SDH Litoměřice, Honza Šašek z SDH Hrobce a Vojta Gregor. Naší vedoucí byla Míla Henschová, řidičem pak pan Černý. Čekala tam už na nás početná skupinka našich fanoušků. Ubytováni jsme byli v nedalekých Otrokovicích, opět stejně jako ostatní. Obědy, snídaně a večeře byly v menze místní Univerzity ihned pod stadionem. Bohužel jsme dostali o 2 osoby méně stravenek a míst k ubytování, ale my jsme se nějak podělili. To byla snad jediná chyba na jinak podařených závodech. Rozhodčí byli také skvělí. Běhali, měřili, mávali, prostě všechno, co rozhodčí mají dělat. (Vzpomeňme na rozhodčí od nás z okresu.)

49,221617,668

Výsledky družstva Dorostenci

 • celkové umístění: 14. místo z 15 družstev
 • disciplína: štafeta 4×100 m
  • umístění v disciplíně: 14. místo
  • čas: 1 minuta 20,00 sekund
 • disciplína: test
  • umístění v disciplíně: 1. místo
 • disciplína: 100 m překážek
  • umístění v disciplíně: 13. místo
  • čas: 1 minuta 50,00 sekund
 • disciplína: útok na 3B
  • umístění v disciplíně: 11. místo
  • čas: 40,88,00 sekund

Moc velké ambice jsme si nedělali. Snad jen útok by nás mohl zachránit. Zadek jsme měli jednoznačně nejrychlejší, Vojtovi to s novým košem jde moc dobře. Hadice byly také nebývale dobře natáhnuté. Jen vodě se z mašiny moc nechtělo. Ukázalo se, že byly na erární mašině problémy s kohoutem. Podle rozhodčích to byl ovšem náš problém.

Všechny výsledky naleznete na stránkách OSH Zlín

Fotografie k tomuto výsledku

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑