Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Štrbice, Noční soutěž

Bříza - Krušnohorská liga18. 7. 2009 ve 13.00
~
 • Místo konání závodů: Štrbice
 • Datum konání: v sobotu 11. července 2009 ve 22.00 až v neděli 12. července 2009 ve 2.00
 • Typ terčů: sklopné

Hasiči Štrbice připravili v rámci svých oslav 100 let založení (Gratulujeme!) 8. ročník nočních závodů na tři béčka. Muži odpoledne vyhráli soutěž v Nových Dvorech, takže se těšili na další parádní výsledek. Ženy se po kratší pauze také těšily, až si zaběhnou. Pro muže to ale nebylo zopakování triumfu a s časem přes 19 vteřin skončili na bramborovém 4. místě. Děvčata si sice na svůj pokus počkala (běžela 2 hodiny po mužích), ale o to víc se radovala, když vyhrála. S Michalem na stroji a půjčenou levou proudařkou z Dřemčic dosáhla času 24 vteřin, což stačilo s 3 sekundovým přehledem na první místo!

Naše fotky od Štrbických:

50,563213,8397

Výsledky družstva Muži

 • celkové umístění: 4. místo
 • disciplína: útok na 3B
  • umístění v disciplíně: 4. místo
  • čas: 19,2,00 sekund

Družstvo běželo ve složení: Gregor Vojtěch (košař), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač), Šmidt Václav (strojník) a Truchlý Milan (levý proudař).

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Výsledky družstva Ženy

 • celkové umístění: 1. místo
 • disciplína: útok na 3B
  • umístění v disciplíně: 1. místo
  • čas: 24,2,00 sekund

Družstvo běželo ve složení: Proudařka z SDH Dřemčice (levý proud), Čížková Klára (nalejvačka), Fejfarová Nikola (košařka), Mančal Michal (strojník), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka) a Truchlá Kateřina (rozdělovač).

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑