Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Radimovice - Jizerská liga

  • Místo konání závodů: Radimovice
  • Datum konání: v neděli 23. srpna 2009 v 9.00 až 15.00
  • Typ terčů: sklopné

Informace o závodě na stránkách Jizerské ligy.

50,62615,0859

Výsledky družstva Muži

  • celkové umístění: 6. místo z 31 družstev
  • disciplína: útok na 3B
    • umístění v disciplíně: 6. místo
    • čas: 18,55,00 sekund (levý terč 17,92,00 sekund)

Po delší pauze jsme jeli opět navštívit Jizerskou ligu. Natěšení z rychlých tréninků jsme jeli zkusit pokořit nepříliš kvalitní rekord tratě 17,96 sekund. Po plynulém útoku časomíra oznámila 17,92 na levém terči (naše první 17 na závodech), ale až 18,55 na pravém. Nicméně i za to jsme byli rádi, na závod jsme přijeli bez proudaře a Pavel z Hrobců za nás ochotně zaběhl.

Družstvo běželo ve složení: Novák Pavel (SDH Hrobce) (pravý proud), Gregor Vojtěch (košař), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (levý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač) a Šmidt Václav (strojník).

Fotografie k tomuto výsledku

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑