Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Bezděkov pod Třemšínem, Czech Computer tréninkový kemp

  • Místo konání závodů: Bezděkov pod Třemšínem
  • Datum konání: v pátek 14. května 2010 až v neděli 16. května 2010
  • Typ terčů: sklopné

Informace a fotky z kempu v činnostech.

Přidejte komentář k tomuto závodu. Zatím 0 komentářů.

Sdílej na Facebooku

49,577813,8699

Výsledky družstva Muži

  • celkové umístění: 8. místo z 15 družstev
  • disciplína: útok na 3B
    • čas: 20,63,00 sekund (pravý terč 18,54,00 sekund)
  • disciplína: útok na 3B
    • čas: 19,96,00 sekund (pravý terč 19,15,00 sekund)

Družstvo běželo ve složení: Jiří Zinek (SDH Chrášťany) (koš), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač), Šmidt Václav (strojník) a Truchlý Milan (levý proudař).

Výsledky družstva Muži

  • celkové umístění: 5. místo z 15 družstev
  • disciplína: útok na 3B
    • disciplína: útok na 3B

      Družstvo běželo ve složení: Jiří Zinek (SDH Chrášťany) (koš), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač), Šmidt Václav (strojník) a Truchlý Milan (levý proudař).

      Výsledky družstva Muži

      • celkové umístění: 6. místo z 15 družstev
      • disciplína: útok na 2B
        • umístění v disciplíně: 3. místo
        • čas: 15,84,00 sekund
      • disciplína: útok na 2B
        • umístění v disciplíně: 6. místo
        • čas: 15,85,00 sekund (pravý terč 15,34,00 sekund)

      Družstvo běželo ve složení: Jiří Zinek (SDH Chrášťany) (koš), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač), Šmidt Václav (strojník) a Truchlý Milan (levý proudař).

      Výsledky družstva Ženy

      • celkové umístění: 5. místo z 7 družstev
      • disciplína: útok na 2B
        • disciplína: útok na 2B

          Družstvo běželo ve složení: Čížková Klára (nalejvačka), Nerglová Adéla (levá proudařka), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka), Táboříková Zuzana (strojnice), Truchlá Kateřina (rozdělovač) a Zavázalová Nikola (košařka).

          Výsledky družstva Ženy

          • celkové umístění: 4. místo z 7 družstev
          • disciplína: útok na 2B
            • disciplína: útok na 2B

              Družstvo běželo ve složení: Čížková Klára (nalejvačka), Nerglová Adéla (levá proudařka), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka), Táboříková Zuzana (strojnice), Truchlá Kateřina (rozdělovač) a Zavázalová Nikola (košařka).

              Výsledky družstva Ženy

              • celkové umístění: 6. místo z 7 družstev
              • disciplína: útok na 2B
                • čas: 36,69,00 sekund

              Družstvo běželo ve složení: Čížková Klára (nalejvačka), Nerglová Adéla (levá proudařka), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka), Táboříková Zuzana (strojnice), Truchlá Kateřina (rozdělovač) a Zavázalová Nikola (košařka).

              Mohlo by Vás také zajímat:

              Zpět na začátek stránky ↑