Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Bezděkov pod Třemšínem, Czech Computer tréninkový kemp

 • Místo konání závodů: Bezděkov pod Třemšínem
 • Datum konání: v pátek 14. května 2010 až v neděli 16. května 2010
 • Typ terčů: sklopné

Informace a fotky z kempu v činnostech.

49,577813,8699

Výsledky družstva Muži

 • celkové umístění: 8. místo z 15 družstev
 • disciplína: útok na 3B
  • čas: 20,63,00 sekund (pravý terč 18,54,00 sekund)
 • disciplína: útok na 3B
  • čas: 19,96,00 sekund (pravý terč 19,15,00 sekund)

Družstvo běželo ve složení: Jiří Zinek (SDH Chrášťany) (koš), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač), Šmidt Václav (strojník) a Truchlý Milan (levý proudař).

Výsledky družstva Muži

 • celkové umístění: 5. místo z 15 družstev
 • disciplína: útok na 3B
  • disciplína: útok na 3B

   Družstvo běželo ve složení: Jiří Zinek (SDH Chrášťany) (koš), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač), Šmidt Václav (strojník) a Truchlý Milan (levý proudař).

   Výsledky družstva Muži

   • celkové umístění: 6. místo z 15 družstev
   • disciplína: útok na 2B
    • umístění v disciplíně: 3. místo
    • čas: 15,84,00 sekund
   • disciplína: útok na 2B
    • umístění v disciplíně: 6. místo
    • čas: 15,85,00 sekund (pravý terč 15,34,00 sekund)

   Družstvo běželo ve složení: Jiří Zinek (SDH Chrášťany) (koš), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač), Šmidt Václav (strojník) a Truchlý Milan (levý proudař).

   Výsledky družstva Ženy

   • celkové umístění: 5. místo z 7 družstev
   • disciplína: útok na 2B
    • disciplína: útok na 2B

     Družstvo běželo ve složení: Čížková Klára (nalejvačka), Fejfarová Nikola (košařka), Nerglová Adéla (levá proudařka), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka), Táboříková Zuzana (strojnice) a Truchlá Kateřina (rozdělovač).

     Výsledky družstva Ženy

     • celkové umístění: 4. místo z 7 družstev
     • disciplína: útok na 2B
      • disciplína: útok na 2B

       Družstvo běželo ve složení: Čížková Klára (nalejvačka), Fejfarová Nikola (košařka), Nerglová Adéla (levá proudařka), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka), Táboříková Zuzana (strojnice) a Truchlá Kateřina (rozdělovač).

       Výsledky družstva Ženy

       • celkové umístění: 6. místo z 7 družstev
       • disciplína: útok na 2B
        • čas: 36,69,00 sekund

       Družstvo běželo ve složení: Čížková Klára (nalejvačka), Fejfarová Nikola (košařka), Nerglová Adéla (levá proudařka), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka), Táboříková Zuzana (strojnice) a Truchlá Kateřina (rozdělovač).

       Mohlo by Vás také zajímat:

       Zpět na začátek stránky ↑