Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Černuc - Krušnohorská liga

~
Nové Dvory, Pohár starosty obce10. 7. 2010 ve 14.00
 • Místo konání závodů: Černuc
 • Datum konání: v sobotu 17. července 2010 v 11.00
 • Typ terčů: sklopné
50,302414,2029

Výsledky družstva Muži

 • celkové umístění: 4. místo z 17 družstev
 • disciplína: útok na 3B
  • čas: 18,71,00 sekund

Družstvo běželo ve složení: Řípa Miloslav (SDH Hrobce) (stroj), Horňáková Hanka (SDH Chrášťany) (nalejvač), Marešová Michaela (SDH Chrášťany) (koš), Mančal Michal (rozdělovač), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (béčkař) a Truchlý Milan (levý proudař).

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Výsledky družstva Ženy

 • celkové umístění: 6. místo z 7 družstev
 • disciplína: útok na 2B

  Družstvo běželo ve složení: Zemanová Lenka (SDH Chrášťany) (pravý proud), Čížková Klára (nalejvačka), Nerglová Adéla (levá proudařka), Opavová Karina (strojnice), Řezníčková Miluše (béčkařka), Táboříková Zuzana (košařka) a Truchlá Kateřina (rozdělovač).

  Mohlo by Vás také zajímat:

  Zpět na začátek stránky ↑