Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Štrbice, Noční soutěž

Černuc - Krušnohorská liga30. 7. 2011 v 11.00
~
Lhenice - Krušnohorská liga12. 6. 2011 ve 13.00
 • Místo konání závodů: Štrbice
 • Datum konání: v sobotu 2. července 2011 ve 22.00
 • Typ terčů: sklopné

Po dvou letech pořádali noční soutěž opět Štrbice a naše holky ukázaly, že jim to tam vyhovuje. O více jak sekundu si zlepšily osobní rekord v útoku na 3 B hadice a sklopné terče, kdy se jim povedlo zaběhnout za 22,98 sekundy a soutěž opět vyhrát! Klukům se dařilo méně, ale i tak obsadili čtvrtou pozici, což není k zahození.

50,563213,8397

Výsledky družstva Muži

 • celkové umístění: 4. místo z 23 družstev
 • disciplína: útok na 3B
  • čas: 21,09,00 sekund

Družstvo běželo ve složení: Pavel Novák (SDH Hrobce) (levý proud), Petr Šašek (koš), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (strojník), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (béčkař) a Šmidt Václav (nalejvač).

Výsledky družstva Ženy

 • celkové umístění: 1. místo ze 3 družstev
 • disciplína: útok na 3B
  • čas: 22,98,00 sekund

Družstvo běželo ve složení: Škodová Bára, Čížková Klára (nalejvačka), Fejfarová Nikola (košařka), Mančal Michal (rozdělovač), Nerglová Adéla (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka) a Táboříková Zuzana (strojnice).

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑