Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Dřemčice, Pohárová soutěž (děti) - Podřipská hasičská liga

  • Místo konání závodů: Dřemčice
  • Datum konání: v sobotu 4. července 2015

Pro tento závod bylo družstvo dětí složeno tak nějak provizorně a dle prázdninových možností :-).Tato sestava měla jeden trénink den před závody a nutno říci, že si děti zaběhly i pozice, které nikdy neběhaly :-). První pokus byl takový tréninkový a konalo se, dle holek „Dvojité NP“ :-D , ale druhý pokus byl mnohem lepší a přinesl krásné 3. místo :-). Všem gratuluji, protože děti tam čekaly od rána a běžely někdy po 15.hod a v tom horku, to byl výkon :-).

50,471813,9115

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑