Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Dřemčice, Pohárová soutěž (dospělí) - Podřipská hasičská liga

  • Místo konání závodů: Dřemčice
  • Datum konání: v sobotu 4. července 2015

Tento závod byl pro naše družstvo žen – matek :-) velkým poprvé :-). Byl to první závod na Podřipské lize, kterého jsme se zúčastnily, nutno dodat, že při pohledu na závodnice z ostatních týmů, nás zaskočila lehká nervozita. Ale o věku to přeci není :-). Naše heslo bylo „Hlavně dokončit“ a toho jsme se džely :-). Musím říct, že jsme byly velice mile překvapeny, když jsme odpočítávaly naše umístění :-). První závod naprostá shoda terčů a ještě 7. místo z 11 no super!!! A pozor byl i druhý pokus a ten byl bez nastartované mašiny, to bude něco, ale překvapení, konal se náš osobák :-) 27,98 . Musím říct, že jsem na naše družstvo hrdá. Vždyť jsme daly jen 3 tréninky a máne se ještě kam zlepšovat :-).

50,471813,9115

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑