Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Společné darování krve

Rádi bychom Vám oznámili, že na středu 2.června 2010 jsme se zaregistrovali na darování krve v Městské nemocnici v Litoměřicích. Účast není omezená ani členstvím v našem sboru, ani ničím jiným. Budeme potěšeni, pokud se k nám přidáte, pozvete své přátele a známé a uděláte dobrou věc a zajdete s námi darovat krev! Akce začíná od sedmi hodin ráno v prostorách staré budovy Městské nemocnice v Litoměřicích (http://www.nemocnice-lt.cz/index.php?…).

K odběru vezměte s sebou:

  1. občanský průkaz
  2. registrovaní dárci legitimaci dárce krve
  3. průkazku zdravotní pojišťovny

14 hodin před odběrem nejezte nic tučného a nepijte nápoje obsahující alkohol!!!

Všechny potřebné informace ohledně dárcovství naleznete na stránkách projektu Daruj krev: Teď je čas darovat krev. („Dárce by měl být uvolněn na dobu spojenou s odběrem (Vyhl. FMPSV 18/1991), mohou mu být hrazeny cestovní výdaje a poskytnuto občerstvení po odběru.“)

S dotazy ohledně akce se obracejte na Mirka Mrvu nebo na náš email (k nalezení v kontaktech).

Přidal Milan Pála v sobotu 20. března 2010 ve 23.32:43.

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑