Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Výsledek letošních renovací hasičárny

Přes letní měsíce jsme průběžně renovovali především vzhled hasičárny v podobě obnovení nátěru na vratech garáží, brány a planěk a celého plotu do ulice. Vše jsme sjednotili do jednoho odstínu rumělkové červené, která se pro hasičskou zbrojnici pro tyto případy ideálně hodí.

Práci jsme nijak neodbyli – vše jsme nejdříve obrousili, poté zacelili základovou barvou a nakonec aplikovali dva nátěry emailu. Bohužel se počasí ke konci prázdnin a v září zhoršilo a už nezbyl čas na natření dotýkajících se ploch, kvůli kterým by musely vrata zůstat dlouho otevřená. Na ně přijde řada až zase na jaře.

Dík patří především členům sportovních kolektivů mužů a žen, kteří tomu obětovali svůj čas.

Přidal Milan Pála v úterý 5. října 2010 ve 22.24:13.

Přidejte komentář k této aktualitě. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této aktualitě

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑