Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Prognóza stavu vodní hladiny Labe v Křešicích v souvislosti s vývojem počasí v České republice

14.04.2023, 15:00 hod.

V průběhu dnešní noci a sobotního rána by měla řeka Labe na Litoměřicku nastoupat o cca 20 – 30 cm s předpokladem stoupající tendence. Vlivem dotoku řek a potoků vlévajících se do Labe může být v závislosti na skutečném srážkovém úhrnu ze soboty na neděli dosažen 1. SPA na středním a dolním Labi. Dle provozního a manipulačního řádu k protipovodňovému opatření v naší obci je nutné provést montáž mobilních prvků PPO a ustanovit čerpadlo na Blatenském potoku při průtoku 400 m3/s. a vodním stavu 400 cm na stanici Mělník. Tato činnost se v tuto chvíli v naší obci konat nebude, neboť prognóza je taková, že na tuto hranici voda nevystoupá a pokud ano, stane se tak na velmi krátkou dobu v řádu hodin. V případě změny vývoje situace a počasí budeme informovat.

Přidal Michal Mančal v pátek 14. dubna 2023 v 15.30:07.

Fotografie k této aktualitě

Fotka

Zpět na začátek stránky ↑