Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Zásah při povodních v Zahořanech

  • Datum: v sobotu 7. srpna 2010 v 16.00 až 21.30

Mezitím, co jsme zasahovali v Třebušíně, stihla vlna dotéct do Zahořan, kde se potok vylil ze břehu a zaplavil přilehlé domy a čističku odpadních vod. Celé odpoledne jsme se společně s ostatními přivolanými dobrovolnými sbory a místními obyvateli snažili udržet vodu co nejdál od domovů pomocí pytlů s pískem, z těch zatopených odčerpávat vodu. Po deváté hodině, když jsme stanoviště opouštěli, začala voda pomalu klesat a na místě zůstali místní dobrovolní hasiči.

50.531714.2133

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Bárta Jan, Černý Vladimír, Gregor Vojtěch, Hensch František, Horký Miroslav, Kébrt Lukáš, Malý Martin, Mančal Michal, Mrva Miroslav, Mrva Miroslav, Musiňski Lukáš, Opava Václav, Opavová Karina, Pála Milan, Truchlý Milan, Vojíř František, Zejda Filip a Zejda Josef.

Přidal Milan Pála v sobotu 7. srpna 2010 ve 21.56:53.

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑