Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Dětský den

  • Datum: v neděli 31. května 2015 ve 14.00

Počasí nám i letos přálo :-) sluníčko se na nás usmívalo, hladina Labe byla klidná a tak nic nebránilo zahájení dětského dne :-). Účast návštěvníků byla jedna z největších. Nejkrásnější ovšem byl každý dětský úsměv a rozzářená očička nejen těch nejmenších, ale i větších dětí, dorostenců a v neposlední řadě většiny dospělých. Věřím, že se všem líbilo a příští rok se na všechny budeme opět těšit na stejném místě :-). Rádi bychom ještě jednou poděkovali obecnímu úřadu Křešice a všem sponzorům za příspěvky, ať už finanční či hmotné :-).

Přidala Václava Kühnová ve středu 18. února 2015 ve 20.31:22, upraveno: 10. 6. 2015.

Přidejte komentář k této činnosti. Zatím 0 komentářů. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑