Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Požár nízké budovy - přízemního bytu, čp. 102, Kolonie

  • Datum: v pondělí 30. prosince 2019 ve 2.47 až 6.00

Dne 30. prosince v 02:47 byl JSDHO Křešice vyhlášen výjezd k požáru nízké budovy – přízemního bytu v ulici čp. 102 Kolonie, obec Křešice, kdy v době vzniku požáru byla v hořícím bytu žena s dítětem. Na místo události vyjelo jedno vozidlo naší jednotky – CAS 25 RTHP. Členové jednotky na místě prováděli evakuaci osoby z 1. nadzemního podlaží za pomoci dýchacích přístrojů, kterou následně předali do péče záchranářů. Na místě události se dále nacházela 1 zraněná osoba, která byla s popáleninami transportována do nemocnice. Dítě, které bylo s matkou v bytě neutrpělo zranění a po ošetření lékařem bylo svěřeno do péče rodinného příslušníka. Po lokalizaci a uhašení požáru členové prováděli kontrolu nad požářištěm až do ranních hodin. Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Zásah byl ukončen v 6:00.

Odkaz na informace a fotogalerii v DENÍKU LITOMĚŘICKA https://litomericky.denik.cz/…mocnice.html?…

Této činnosti se zúčastnili tito členové: Cendelínová Renata, Hensch František, Mančal Michal, Mrva Miroslav, Musiňski Lukáš a Sibera Radek.

Přidal Michal Mančal ve středu 1. ledna 2020 v 17.46:41, upraveno: 1. 1. 2020.

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑