Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Stavba protipovodňové zdi u sportovní dráhy

Od posledních závodů na dráze v září 2009 uteklo v Labi spoustu vody a i stavba století – protipovodňová zeď – pokročila. Podél dráhy je v současnosti čilý stavební ruch, který nasvědčuje tomu, že by se zeď opravdu měla dokončit co nejdříve. Podle dostupných informací by úsek podél Labe až k truhlárně měl být hotový do začátku prázdnin. Dá se tedy předpokládat, že už během dětské soutěže v červnu nebude stát jeřáb moc blízko dráze. Noční soutěžpodzimní soutěž Krušnohorské ligy by měly proběhnout už s hotovou zdí.

A k čemu je taková zeď dobrá, si můžete přečíst v článku Hospodářských novin Morava řeší, jak bojovat s povodněmi, kde je výstavba naší zdi zmíněna.

Přidal Milan Pála v úterý 25. května 2010 ve 14.31:19.

Přidejte komentář k této aktualitě. Zatím 1 komentář. Sdílej na Facebooku

Fotografie k této aktualitě

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑