Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Ženy opět vicemistryněmi Krušnohorské ligy

SDH nebo JSDHO14. 3. 2012 ve 22.49:17
~

Fotka Až na posledním závodu v Duchcově se rozhodlo o nejdůležitějších příčkách Krušnohorské ligy. V kategorii mužů měly ambice na první místo hned tři týmy – Lhenice, Chrášťany a Štrbice. O konečném výsledku rozhodlo pořadí na soutěži. Vyhrály Lhenice s novým rekordem KL na plnící terče, celkově druhé skončily Štrbice a třetí Chrášťany. Naši kluci po účasti na šesti závodech z deseti skončili 13.

V ženách bylo jisté pouze první místo pro Lhenice. Na celkové druhé místo se probojovaly naše holky, když na posledním závodě vyhrály s časem 24,34 s. Až na třetím skončily holky z Chrášťan, které letos skončily s ligou dřív.

Tato aktualita se týká především družstev Muži a Ženy.

Přidal Milan Pála v pondělí 26. září 2011 v 10.30:31.

Fotografie k této aktualitě

Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑