Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Slavnostní vyhlášení Podřipské hasičské ligy

  • Datum: v sobotu 10. října 2015 ve 14.00

Slavnostní vyhlášení proběhlo v Bechlíně, kde se nejen předávala ocenění, ale také soutěžilo :-). Za náš sbor se této soutěžní ligy účastnilo jedno družstvo žáků a jedno družstvo žen, všem děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k dosaženým výsledkům. Nutno dodat, že z časových důvodů jsme se neúčastnily všech závodů, tudíž jsme bodově nemohly být na vrcholu tabulek. Žáci obsadily páté místo. Ale jednoho krásného umístění a ocenění jsme přeci jen dosáhly. Bylo to družstvo dětí s nejrychlejším časek útoku v Nových Dvorech, kde také vyhrály první místo :-). Toto ocenění dostala Karolínka Kühnová, která byla vyhlášena nejrychlejší proudařkou PHL v roce 2015 v kategorii žáci s časem 19,86 :-). Moc gratulujeme :-).

50.416114.3409

Tato činnost se týká především družstva Mladší žáci.

Přidala Václava Kühnová v neděli 11. října 2015 ve 20.51:34, upraveno: 11. 10. 2015.

Fotografie k této činnosti

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Zpět na začátek stránky ↑