Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Družstvo Mladší žáci

Vedoucím je Karina Opavová, Lukáš Kébrt, Václav Opava

Zde se děti intenzivněji připravují v oblasti požární ochrany. Musí znát topografické značky, ovládat buzolu, zásady první pomoci, znát vyobrazení technických prostředků. Soutěží i v požárním útoku.

Složení družstva

Stalo se

Všechny činnosti ~ Všechny aktuality

Ukaž další

Čeká nás

Stalo se loni

Ukaž další

Fotografie k tomuto družstvu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Nejlepší časy družstva v disciplíně braný závod

  1. čas: 20,16,00 sekund, závod Vědomice, Závod požární všestrannosti, 2013
  2. čas: 25,4,00 sekund, závod Vědomice, Závod požární všestrannosti, 2013
  3. čas: 26,18,00 sekund, závod Brozany, Braný závod, 2013
  4. čas: 54,29,00 sekund, závod Brozany, Braný závod, 2013
  5. čas: 1 minuta 6,00 sekund, závod Brozany, Braný závod, 2013
  6. čas: 27 minut 28,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2009
  7. čas: 29 minut 25,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2008
  8. čas: 34 minut 49,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2008
  9. čas: 40 minut 37,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2009
  10. čas: 52 minut 50,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2009

Nejlepší časy družstva v disciplíně útok CTIF

  1. čas: 2 minuty 51,00 sekund, závod Štětí, 2. kolo - Plamen, 2013
  2. čas: 3 minuty 16,00 sekund, závod Terezín, Technické disciplíny , 2014
  3. čas: 3 minuty 59,00 sekund, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015
  4. čas: 8 minut 6,00 sekund, závod Dušníky, 2010

Nejlepší časy družstva v disciplíně štafeta 4×60 m

  1. čas: 57,56,00 sekund, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015
  2. čas: 57,9,00 sekund, závod Bechlín, Technické disciplíny, 2014
  3. čas: 1 minuta 2,00 sekundy, závod Křešice, Technické disciplíny, 2014
  4. čas: 1 minuta 3,00 sekundy, závod Štětí, 2. kolo - Plamen, 2013
  5. čas: 1 minuta 6,00 sekund, závod Vědomice, Technické disciplíny, 2014
  6. čas: 1 minuta 9,00 sekund, závod Bechlín, 2013
  7. čas: 1 minuta 11,00 sekund, závod Křešice, Technické disciplíny, 2014
  8. čas: 1 minuta 13,00 sekund, závod Štětí , Technické disciplíny - Pohárová soutěž, 2015
  9. čas: 1 minuta 17,00 sekund, závod Dušníky, 2010
  10. čas: 1 minuta 23,00 sekund, závod Vědomice, Technické disciplíny, 2014

Nejlepší časy družstva v disciplíně štafeta 4×60 m, nástřikové terče

  1. čas: 1 minuta 30,00 sekund, závod Dušníky, 2008

Nejlepší časy družstva v disciplíně štafeta CTIF

  1. čas: 1 minuta 50,00 sekund, závod Štětí, 2. kolo - Plamen, 2013
  2. čas: 1 minuta 51,00 sekund, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015
  3. čas: 2 minuty 5,00 sekund, závod Dušníky, 2010
  4. čas: 2 minuty 27,00 sekund, závod Litoměřice, Technické disciplíny Memoriál K. Grunta - Pohárová soutěž, 2015

Nejlepší časy družstva v disciplíně štafeta požárních dvojic

  1. čas: 1 minuta 23,00 sekund, závod Litoměřice, Technické disciplíny Memoriál K. Grunta - Pohárová soutěž, 2015
  2. čas: 1 minuta 24,00 sekund, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015
  3. čas: 1 minuta 25,00 sekund, závod Štětí, 2. kolo - Plamen, 2013
  4. čas: 1 minuta 59,00 sekund, závod Litoměřice, Technické disciplíny Memoriál K. Grunta - Pohárová soutěž, 2015
  5. čas: 2 minuty 56,00 sekund, závod Dušníky, 2010

Nejlepší časy družstva v disciplíně útok na 2B

  1. čas: 23,65,00 sekund, závod Litoměřice, Technické disciplíny Memoriál K. Grunta - Pohárová soutěž, 2015
  2. čas: 26,24,00 sekund, závod Křešice, Technické disciplíny, 2014
  3. čas: 27,13,00 sekund, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015
  4. čas: 28,03,00 sekund, závod Bechlín, 2013
  5. čas: 29,25,00 sekund, závod Štětí, 2. kolo - Plamen, 2013
  6. čas: 30,19,00 sekund, závod Bechlín, Technické disciplíny, 2014
  7. čas: 32,16,00 sekund, závod Terezín, Technické disciplíny , 2014
  8. čas: 32,42,00 sekund, závod Křešice, Technické disciplíny, 2014
  9. čas: 34,11,00 sekund, závod Štětí , Technické disciplíny - Pohárová soutěž, 2015
  10. čas: 35,32,00 sekund, závod Bechlín, Technické disciplíny, 2014

Nejlepší časy družstva v disciplíně útok na 2B, nástřikové terče

  1. čas: 39,25,00 sekund, závod Dušníky, 2008

Nejlepší časy družstva v disciplíně závod požární všestranosti

  1. čas: 30 minut 7,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2010
  2. čas: 34 minut 7,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2010
  3. čas: 43 minut 55,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2010
  4. čas: 52 minut 6,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2010

Zpět na začátek stránky ↑