Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Dospělá sportovní kategorie

Složení kategorie

Fotka

Mrva Jiří

  • levý proudař
Fotka

Mrva Miroslav

  • pravý proudař
Fotka

Nerglová Adéla

  • rozdělovač

Zejda Filip

  • béčkař

Stalo se

Všechny činnosti ~ Všechny aktuality

Ukaž další

Čeká nás

Stalo se loni

Ukaž další

Fotografie k tomuto družstvu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Fotografie k tomuto družstvu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Fotografie k tomuto družstvu

Fotka

Nejlepší časy kategorie v disciplíně náběr

  1. čas: 8,06,00 sekund, závod Lhenice, Soutěž o "zlatý koš", 2008
  2. čas: 8,13,00 sekund, závod Štrbice, Soutěž o nejrychlejší zadek, 2010
  3. čas: 8,16,00 sekund, závod Štrbice, Soutěž o nejrychlejší zadek, 2010
  4. čas: 8,69,00 sekund, závod Lhenice, Soutěž o nejrychlejší zadek, 2012
  5. čas: 9,07,00 sekund, závod Štrbice, Soutěž o nejrychlejší zadek, 2010
  6. čas: 9,3,00 sekund, závod Lhenice, Soutěž o "zlatý koš", 2008

Nejlepší časy kategorie v disciplíně útok na 2B se zkráceným startem, sklopné terče

  1. čas: 16,45,00 sekund, závod Předonín, Paralelní závod, 2012
  2. čas: 16,67,00 sekund, závod Předonín, Paralelní závod, 2012

Nejlepší časy kategorie v disciplíně útok na 2B

  1. čas: 19,01,00 sekund, závod Křešice, Krušnohorská liga - Krušnohorská liga, 2014

Nejlepší časy kategorie v disciplíně útok na 2B, nástřikové terče

  1. čas: 22,94,00 sekund, závod Černuc - Krušnohorská liga, 2012
  2. čas: 24,08,00 sekund, závod Křešice - Krušnohorská liga, 2010
  3. čas: 24,34,00 sekund, závod Duchcov - Krušnohorská liga, 2011
  4. čas: 24,97,00 sekund, závod Jimlín - Krušnohorská liga, 2011
  5. čas: 25,04,00 sekund, závod Černuc - Krušnohorská liga, 2011
  6. čas: 25,43,00 sekund, závod Jimlín - Krušnohorská liga, 2012
  7. čas: 25,65,00 sekund, závod Jimlín - Krušnohorská liga, 2013
  8. čas: 26,15,00 sekund, závod Duchcov - Krušnohorská liga, 2008
  9. čas: 26,25,00 sekund, závod Duchcov - Krušnohorská liga, 2013
  10. čas: 27,3,00 sekund, závod Duchcov - Krušnohorská liga, 2012

Nejlepší časy kategorie v disciplíně útok na 2B, sklopné terče

  1. čas: 15,84,00 sekund, závod Bezděkov pod Třemšínem, Czech Computer tréninkový kemp, 2010
  2. čas: 15,85,00 sekund, závod Bezděkov pod Třemšínem, Czech Computer tréninkový kemp, 2010
  3. čas: 16,14,00 sekund, závod Hrobce, Soutěž o putovní pohár, 2010
  4. čas: 16,3,00 sekund, závod Brozany nad Ohří, Memoriál J. Vernera, 2008
  5. čas: 16,4,00 sekund, závod Chrášťany, Putovní pohár starosty obce, 2008
  6. čas: 16,41,00 sekund, závod Křešice, Pohárová soutěž na "2 B", 2007
  7. čas: 16,5,00 sekund, závod Chrášťany, O putovní pohár SDH Chrášťany, 2009
  8. čas: 17,26,00 sekund, závod Hrobce - Krušnohorská liga, 2013
  9. čas: 17,4,00 sekund, závod Horní Beřkovice, Pohárová soutěž a Paralelní závod, 2007
  10. čas: 17,43,00 sekund, závod Předonín, Náhradní závod za Křešice - Krušnohorská liga, 2013

Nejlepší časy kategorie v disciplíně útok na 3B, nástřikové terče

  1. čas: 22,72,00 sekund, závod Frýdlant - Jizerská liga, 2010
  2. čas: 24,2,00 sekund, závod Ploukonice - Jizerská liga, 2008
  3. čas: 24,76,00 sekund, závod Bříza - Krušnohorská liga, 2009
  4. čas: 25,47,00 sekund, závod Bříza, 2007
  5. čas: 25,6,00 sekund, závod Bříza - Krušnohorská liga, 2008
  6. čas: 25,64,00 sekund, závod Nové Dvory, Putovní pohár starosty obce, 2009
  7. čas: 25,69,00 sekund, závod Hrobce - Krušnohorská liga, 2008
  8. čas: 25,99,00 sekund, závod Frýdlant - Jizerská liga, 2009
  9. čas: 27,46,00 sekund, závod Duchcov - Krušnohorská liga, 2008
  10. čas: 28,37,00 sekund, závod Duchcov - Krušnohorská liga, 2009

Nejlepší časy kategorie v disciplíně útok na 3B, sklopné terče

  1. čas: 18,05,00 sekund, závod Světec - Krušnohorská liga, 2009
  2. čas: 18,47,00 sekund, závod Sychrov - Jizerská liga, 2010
  3. čas: 18,55,00 sekund, závod Radimovice - Jizerská liga, 2009
  4. čas: 18,58,00 sekund, závod Chrášťany - Krušnohorská liga, 2008
  5. čas: 18,6,00 sekund, závod Předonín - Krušnohorská liga, 2011
  6. čas: 18,71,00 sekund, závod Černuc - Krušnohorská liga, 2010
  7. čas: 18,71,00 sekund, závod Křešice - Krušnohorská liga, 2008
  8. čas: 18,74,00 sekund, závod Chrášťany - Krušnohorská liga, 2009
  9. čas: 18,9,00 sekund, závod Bříza, Mikulášská, 2009
  10. čas: 18,9,00 sekund, závod Hrobce - Krušnohorská liga, 2010

Zpět na začátek stránky ↑