Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Družstvo Starší žáci

Scházejí se jendou týdně ve čtvrtek na hodinu. Vedoucí Karina Opavová, Lukáš Kébrt, Václav Opava. Starší žáci už si připravují i základnu a ovládají mašinu na závodech při požárním útoku. Topografii, zdravovědu, uzle a značky :-) to vše by pro ně mělo být již samozřejostí :-).

Složení družstva

Stalo se

Všechny činnosti ~ Všechny aktuality

Ukaž další

Čeká nás

Stalo se loni

Ukaž další

Fotografie k tomuto družstvu

Fotka
Fotka
Fotka

Nejlepší časy družstva v disciplíně braný závod

  1. čas: 33,37,00 sekund, závod Brozany, Braný závod, 2013
  2. čas: 47,77,00 sekund, závod Brozany, Braný závod, 2013
  3. čas: 27 minut 55,00 sekund, závod Křešice, Závod požárnické všestrannosti a povodňové připravenosti, 2008

Nejlepší časy družstva v disciplíně útok CTIF

  1. čas: 1 minuta 35,00 sekund, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015
  2. čas: 1 minuta 56,00 sekund, závod Terezín, Technické disciplíny , 2014

Nejlepší časy družstva v disciplíně štafeta 4×60 m

  1. čas: 48,37,00 sekund, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015
  2. čas: 49,92,00 sekund, závod Bechlín, Technické disciplíny, 2014
  3. čas: 50,81,00 sekund, závod Vědomice, Technické disciplíny, 2014
  4. čas: 51,01,00 sekund, závod Štětí , Technické disciplíny - Pohárová soutěž, 2015
  5. čas: 1 minuta 3,00 sekundy, závod Bechlín, 2013
  6. čas: 1 minuta 3,00 sekundy, závod Křešice, Technické disciplíny, 2014

Nejlepší časy družstva v disciplíně štafeta 4×60 m, nástřikové terče

  1. čas: 56,03,00 sekund, závod Dušníky, 2008

Nejlepší časy družstva v disciplíně štafeta CTIF

  1. čas: 1 minuta 23,00 sekund, závod Litoměřice, Technické disciplíny Memoriál K. Grunta - Pohárová soutěž, 2015
  2. čas: 1 minuta 30,00 sekund, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015

Nejlepší časy družstva v disciplíně štafeta požárních dvojic

  1. čas: 1 minuta 3,00 sekundy, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015
  2. čas: 1 minuta 8,00 sekund, závod Litoměřice, Technické disciplíny Memoriál K. Grunta - Pohárová soutěž, 2015
  3. čas: 1 minuta 16,00 sekund, závod Litoměřice, Technické disciplíny Memoriál K. Grunta - Pohárová soutěž, 2015

Nejlepší časy družstva v disciplíně štafeta požárních dvojic, nástřikové terče

  1. čas: 1 minuta 12,00 sekund, závod Dušníky, 2008

Nejlepší časy družstva v disciplíně útok na 2B

  1. čas: 22,97,00 sekund, závod Křešice, Technické disciplíny, 2014
  2. čas: 23,18,00 sekund, závod Litoměřice, Technické disciplíny Memoriál K. Grunta - Pohárová soutěž, 2015
  3. čas: 23,69,00 sekund, závod Terezín, Technické disciplíny , 2014
  4. čas: 23,75,00 sekund, závod Bechlín, 2013
  5. čas: 26,49,00 sekund, závod Štětí , Technické disciplíny - Pohárová soutěž, 2015
  6. čas: 29,16,00 sekund, závod Bechlín, Technické disciplíny, 2014
  7. čas: 32,28,00 sekund, závod Štětí - 2. kolo hry Plamen, Plamen, 2015
  8. čas: 34,00 sekund, závod Vědomice, Technické disciplíny, 2014

Nejlepší časy družstva v disciplíně útok na 3B

  1. čas: 19,75,00 sekund, závod Terezín, 2007
  2. čas: 23,9,00 sekund, závod Předonín, 2006

Nejlepší časy družstva v disciplíně útok na 3B, nástřikové terče

  1. čas: 31,42,00 sekund, závod Dušníky, 2008

Zpět na začátek stránky ↑