Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Bříza, Mikulášská

 • Místo konání závodů: Bříza
 • Datum konání: v sobotu 5. prosince 2009 v 11.00
 • Typ terčů: sklopné
50,356514,2147

Výsledky družstva Muži

 • celkové umístění: 1. místo z 7 družstev
 • disciplína: útok na 3B
  • umístění v disciplíně: 1. místo
  • čas: 18,9,00 sekund

Sice jsme nebyli kompletní, ale to nám nezabránilo se vytáhnout a doběhnout si v pěkné zimě pro první místo.

Družstvo běželo ve složení: Pakosta Jan (SDH Lhenice) (rozdělovač), Rudl Tomáš (SDH Chrášťany) (stroj), Mančal Michal (košař), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (pravý proudař), Šmidt Václav (nalejvač) a Truchlý Milan (levý proudař).

Výsledky družstva Ženy

 • celkové umístění: 2. místo ze 2 družstev
 • disciplína: útok na 2B
  • umístění v disciplíně: 2. místo
  • čas: 24,16,00 sekund

Holky taky v mrazivém počasí bojovaly seč to šlo, ale v moci jejich pekelné bylo druhé místo, ale první za nejlepší masky. To holkám ještě nestačilo a odpoledne šly dělat anděla a čerta dětem na besítku.

Družstvo běželo ve složení: Čulíková Markéta (SDH Hrobce) (rozdělovač), Nerglová Adéla (SDH Hrobce) (levý proud), Čížková Klára (nalejvačka), Fejfarová Nikola (košařka), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka) a Táboříková Zuzana (strojnice).

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑