Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Frýdlant - Jizerská liga

  • Místo konání závodů: Frýdlant
  • Datum konání: v sobotu 2. října 2010
  • Typ terčů: nástřikové

Po dvou letech se nám konečně zadařilo i na plnící terče, na kterých jsme si zlepšili osobní rekord o bezmála dvě sekundy. Svůj díl na tom měla dozajista i naše staronová mašina, která se nám ve čtvrtek vrátila po repasi a vytvořila krásné proudy.

50,912315,0873

Výsledky družstva Muži

  • celkové umístění: 5. místo z 29 družstev
  • disciplína: útok na 3B
    • čas: 22,72,00 sekund

Družstvo běželo ve složení: Jiří Zinek (SDH Chrášťany) (koš), Pavel Novák (SDH Hrobce) (levý proud), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (strojník), Pála Milan (pravý proudař), Pelhřimovský Tomáš (béčkař) a Šmidt Václav (nalejvač).

Fotografie k tomuto výsledku

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑