Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Frýdlant - Jizerská liga

 • Místo konání závodů: Frýdlant
 • Datum konání: v sobotu 3. října 2009
 • Typ terčů: nástřikové

Informace o závodu na stránkách Jizerské ligy.

50,912315,0873

Výsledky družstva Muži

 • celkové umístění: 15. místo z 28 družstev
 • disciplína: útok na 3B
  • umístění v disciplíně: 15. místo
  • čas: 25,99,00 sekund (pravý terč 23,45,00 sekund)

Konečně na poslední závod Jizerské ligy připadly nástřikové terče. Dlouho jsme si na ně nezlepšili rekord. Pozici pravého proudaře zaujal Honza ze Lhenic, který byl pro nás sázka na jistotu a na levý terč se přesunul Milan, který byl natěšený na 22 sekund, které jsme už letos na prvním terči měli. Všechno ale nevyšlo ideálně a nakonec z toho bylo pořád pěkných 23 sekund u Honzy a už horších 26 sekund u Milana.

Družstvo běželo ve složení: Jan Pakosta (SDH Lhenice) (pravý proud), Gregor Vojtěch (košař), Mančal Michal (rozdělovač), Musiňski Lukáš (béčkař), Pála Milan (levý proudař), Pelhřimovský Tomáš (nalejvač) a Šmidt Václav (strojník).

Fotografie k tomuto výsledku

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Výsledky družstva Ženy

 • celkové umístění: 10. místo z 21 družstev
 • disciplína: útok na 2B
  • umístění v disciplíně: 10. místo
  • čas: 28,17,00 sekund (pravý terč 27,00 sekund)

Družstvo běželo ve složení: Čížková Klára (nalejvačka), Fejfarová Nikola (košařka), Mančal Michal (trenér), Ottová Tereza (pravá proudařka), Řezníčková Miluše (béčkařka), Táboříková Zuzana (strojnice) a Truchlá Kateřina (rozdělovač).

Fotografie k tomuto výsledku

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Videa k tomuto výsledku

Otevřít toto video na Youtube.com.

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑