Logo SDH Křešice

SDH Křešice

Nádražní 161
411 48 Křešice u Litoměřic
E-mail: hasici@sdhkresice.cz
http://www.sdhkresice.cz/

Štětí, 2. kolo - Plamen

  • Místo konání závodů: Štětí
  • Datum konání: v sobotu 25. května 2013 až v neděli 26. května 2013

:-) ZLATÍ PLAMÍNCI I MLADŠÍ ŽÁCI :-)

Počasí nám sice připravilo chladný a uplakaný víkend, ale pro naše závodníky to byl jeden z nejúspěšnějších závodů a nejcennější výhra na PLAMENI :-). V jejich tváři bylo vidět nejen nadšení, ale i obrovská chuť zvítězit. Ve všech disciplínách předvedli ty nejlepší výkony a odměna v podobě zlaté medaile, poháru a diplomu byla tou největší odměnou. Na této soutěži bylo vyhodnocení malířské soutěže Požární ochrana očima dětí, kde i naše děti měly velké zastoupení :-).

Za to vše patří veliké poděkování Karině, Nikole, Vaškovi a Lukášovi :-), protože toto je tou největší odměnou za jejich práci s dětmi na pravidelných schůzkách.

Přidejte komentář k tomuto závodu. Zatím 0 komentářů.

Sdílej na Facebooku

50,446714,3782

Výsledky družstva Mladší žáci

  • celkové umístění: 1. místo z 8 družstev
  • disciplína: útok na 2B
    • umístění v disciplíně: 1. místo
    • čas: 29,25,00 sekund
  • disciplína: štafeta 4×60 m
    • umístění v disciplíně: 2. místo
    • čas: 1 minuta 3,00 sekundy
  • disciplína: štafeta požárních dvojic
    • umístění v disciplíně: 1. místo
    • čas: 1 minuta 25,00 sekund
  • disciplína: štafeta CTIF
    • umístění v disciplíně: 1. místo
    • čas: 1 minuta 50,00 sekund
  • disciplína: útok CTIF
    • umístění v disciplíně: 1. místo
    • čas: 2 minuty 51,00 sekund
    • trestné body: 35

Poprvé 1. místo na Plameni v kategorii Mladší žáci :-) . Minulý rok v Ječovicích nám to uteklo jen o kousek, po uložení NP ve štafetě, ale i tak to bylo krásné 2. místo :-) .

Družstvo běželo ve složení: Ďuriš Ondřej, Hyšplerová Anna, Hyšplerová Eliška (rozdělovač), Kühn Václav, Musiňská Adéla (košařka), Opava Martin (strojník), Opavová Karina (trenérka), Opavová Tereza, Sibera Radek, Šmejkal Milan (levý proudař), Šmejkalová Aneta a Špittová Nina (pravá proudařka).

Výsledky družstva Plamínek

  • celkové umístění: 1. místo z 5 družstev
  • disciplína: útok na 2B
    • umístění v disciplíně: 2. místo
    • čas: 26,82,00 sekund
  • disciplína: štafeta 4×60 m
    • umístění v disciplíně: 1. místo
    • čas: 1 minuta 42,00 sekund
  • disciplína: štafeta 4×60 m
    • neplatný pokus

Plamínci si vybojovali nádherné 1. místo :-)

Fotografie k tomuto závodu

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět na začátek stránky ↑